Bize Sormadan E-Ticaret mi ? Danışmanlık Hizmeti Alın Kafanız Rahat olsun...

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, www.dortg.net tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmamaktadır ve asla paylaşılmayacaktır.
www.dortg.net bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.
Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilmektedir.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
www.dortg.net , sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde firmamıza ulaşmamaktadır ve saklanmamaktadır.
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken konulardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur.
Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır.
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir.
Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı ‘na karşı denetlenmektedir.
Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.
SSL sertifikalı online alışveriş sitemizde, Türkiye’nin online ödeme altyapılarına sahip bankaların Sanal POS’ları kullanmaktadır.
Açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

E-POSTA GÜVENLİĞİ
Web sitemizde bulunan mail adreslerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.
Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

GENEL ŞARTLAR

www.dortg.net sitede ve/veya sanal pazar yerlerinde ve/veya sosyal medya hesaplarında yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
www.dortg.net sitede ve/veya sanal pazar yerlerinde ve/veya sosyal medya hesaplarında fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin www.dortg banka hesaplarına ulaştığı tarihtir.
Havale/EFT siparişlerinde, 3 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

Digital ürün satışlarında Kasinlikle kurulum sonrası iade yoktur.

ONLİNE KARGO Digital Online üstelik Hızlı Kurulum
KAMPANYALI ÜRÜNLER Eticaret yazılımlarımız için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 256Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
DİGİTAL TESLİMAT Aldığınız yazılımlarımızın iadesi yoktur.
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim