Eticaret Yazılım Özellikleri

PHP E-Ticaret Yazılımı
Yazılımı, sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan Dortg Yazılım sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve zorunlu kira ödemesi bulunmaz.

Ödeme Seçenekleri (98)
Yazılım ile müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü hazır kurulu olarak gelir. Banka kurulumunu tamamlamanız sadece birkaç saniyenizi alır.

Güçlü SEO Desteği
SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel meta tanımlama, Google Sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator ile size güçlü bir SEO altyapısı sunar.

XML Entegrasyon (723)
Tek tıkla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini kendi sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. Cron servisinizi kullanarak güncellemeyi otomatik getirebilirsiniz.

Rakip Fiyat Analizi
Rakip Fiyat Analizi modülü ile, en çok kullanılan pazaryerlerindeki fiyatlar ile ürün fiyatınızı otomatik / günlük olarak karşılaştırıp, sürekli en uygun fiyatı sunabilirsiniz.

Pazaryeri API Entegrasyonu
Opsiyonel olan Pazaryeri API entegrasyonu ile toplu ürün yükleyebilir, anlık fiyat ve stok güncellemesi yaptırabilir ve siparişlerin panelinize düşmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo API Entegrasyonu
Kargo firmaları ile API entegrasyonu kullanabilir, anlık kargo durumunu direkt sitenizden gösterebilirsiniz. API desteği olmayan firmalarında ise manuel takip no / URL adresi girebilirsiniz.

Sosyal Medya
Opsiyonel modül ile "Instagram Feed", "Facebook Magaza" ve "Facebook ile Giriş" desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi otomatik olarak Facebook sayfanızda "Mağaza App" içerisinde listeleyebilirsiniz.

XML Çıktıları
Tüm Dortg Yazılım paketlerine, 24 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetim panelinizden aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz.

Hazır Şablonlar
E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görmek için tıklayın) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım
Dortg Yazılım'nin diğer yazılımlarından ayıran özelliği site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/CSS bilginiz ile tasarımınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Instagram
Instagram Feed desteği ile, Instagram sayfasınzda paylaştığınız resimleri, kendi sitenizde dinamik olarak yayınlayabilir, her bir post içeriisnde bulunan ürünleri eşleştirebilirsiniz.

Google Entegrasyonları
Google Analytics, Data Layer, Rich Snippets, Sitemap / Imagemap XML, Merchant XML, Reconversion, Conversion, Purchases ve Re-marketing desteği standart olarak gelir.

Satış Promosyonları
Tüm paketlerde sürekli artan sayıda kampanya desteği kullanıma hazırdır. Ör; Bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, ürünleri diğerine bağlı farklı fiyatlandırabilirsiniz.

Rest API Desteği
Rest API desteği sunan bir yazılıma (muhasebe, mobile application, e-ticaret yazılımı) ile ürün, kategori, marka, siparişler ve kullanıcı servislerine okuma ve düzenleme desteği sunabilirsiniz.

Kullanıcı Daveti
Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para puan kazanabilirler.

Affilate Banner Desteği
Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

Online Resim Düzenleme
Yönetim panelindeki Resim Editörü ile, resimlerinizi bir desktop resim edtöründe düzenler gibi düzenleyebilir, logo ekleyebilir, kırpabilir ve boyutlandırabilirsiniz.

Online Dosya Yöneticisi
Yönetim panelinde bulunan Dosya Editörü ile, FTP programı kullanmadan sunucunuzdaki dosyaları panel üzerinden inceleyebilir, toplu olarak dosya / resim yüklemesi yapabilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi
E-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları
Klasik e-posta raporlara artı olarak gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

SMS Gönderimi
Kullanıcılarınızın sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

B2B Kullanım Desteği
Dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

Detaylı İstatistikler
Panel üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı
Opsiyonel olan "Çoklu Dil Modülü" ile yazılıma 4 dile kadar ekleme yapabilir, çevirileri tek panelden yapabilirsiniz. Dile göre fiyat ve ülkeye göre kargo fiyatı / KDV oranı girebilirsiniz.

Alışverişsiz Tahsilat
E-Tahsilat şablonu ile siteden bağımsız direkt bir ödeme formu ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz. Ödeme sırasında sadece temel kişisel bilgiler girilip kredi kartı ile ödeme tamamlanabilir.

Ticket Destek Sistemi
Opsiyonel kullanılabilen bu mod ile, kullanıcılarınızın farklı departmanlara ticket açmasını ve panelinizde her departmanı farklı bir yönetiticinin yönetmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Alışveriş Desteği
Tüm şablonlar ve yönetim paneli responsive (mobil uyumlu) destekli ile gelir. Ek olarak Ios ve Android için ayrı mobile application hizmetini opsiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Kiralama Desteği
Opsiyonel Kiralama Modülü ile, ürünlerinizi seçtiğiniz şehirlere asgari gün sayısı kadar kiralayabilir, ürünün müsait olmadığı günlerin girişini kapatabilirsiniz.

2023 Yılında Eklenen Özelllikler;

  1. OpenAI (ChatGPT) altyapısını kullanarak, otomatik ürün açıklaması ekleyebilme desteği eklendi.
  2. Facebook ve Google Merchant XML servislerine, ayrı kargo fiyatı tanımlayabilme desteği eklendi.
  3. Pazaryeri kategori eşleştirme ekranı güncellendi.    
  4. Hızlı Sipariş Oluşturma modülüne, mobil cihazlar ile barkod okutturup, ürün ekleyebilme desteği eklendi.   Otomatik kullanıcı gruplandırma paneline, "Gruplandırılmamış Üyeler" ve "Üye Olmayanlar" başlığı eklendi.    
  5. Ürün video gösterim ekranı yenilendi.
  6. UTM kontrolü için sipariş ve kullanıcı istatistik paneli eklendi.
  7. Ürün kombineleri ve kişisel ürün listelerine, ek açıklama girebilme desteği eklendi.
  8. Çoklu dil modülüne, ana dil ve ana ülke desteği eklendi.0    
  9. Payfull ile ödeme entegrasyonu eklendi.

Daha Detaylı Bilgi için Perge E-Ticaret Sitesini Ziyaret için Tıklayınız.