LİMİTSİZ E-TİCARET

ANASAYFA / LİMİTSİZ E-TİCARET

LİMİTSİZ E-TİCARET

PERGE E-TİCARET SİSTEMİ LİMİTLERİ KALDIRDIK

E-Ticaret yapmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Dortg.NET Yazılım Hizmetleri tarafından hazırlanan Perge E-Ticaret Sistemi ile e-ticaret sitenizi en kısa zaman içerisinde oluşturup, satışa başlamanızı sağlıyoruz. Ücretsiz destek ve eğitimler ile gönül rahatlığıyla işinize odaklanın.


PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan PERGE sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.


Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.


Kolay Tasarım

PERGE'nin diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.


Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.


Hemen Test Edin

PERGE v4.0'ınbiribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yönetici ekranını (kullanıcı : admin - şifre : admin ) görüntülemek içinse buraya tıklayın.


Güçlü SEO Desteği

PERGE e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.


XML Entegrasyon

PERGE e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.


XML Çıktıları

En düşük PERGE eticaret yazılımı paketinde dahi, 14 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..


Sosyal Medya

PERGE eticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.


Siteye GİT

Dortg.NET - Antalya Yazılım & Tasarım Hizmetleri, E-Ticaret, SEO, Dijital Arşiv

+

mutlu müşteri

+

aktif üye

+

başarılı proje

+

tüketilen kahve